KONST / Litografier / Litografi 12191030
nr 1219 1030
Ulf Wahlberg
(f. 1938), Sverige
Litografi, Skrotbil. Signerad, daterad -76, numrerad 215/320, ramens innermått: 49x39 cm
Ulf Wahlberg, svensk målare och tecknare född i Stockholm 1938.
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 26 november 2018
kl 18:03:10
500 kr
600 kr
800 kr
Ulf Wahlberg
Läs mer om Ulf Wahlberg